Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
zondag 6 mei 2018
maandag 7 mei 2018
woensdag 9 mei 2018
vrijdag 11 mei 2018
zaterdag 12 mei 2018
zondag 13 mei 2018
maandag 14 mei 2018
woensdag 16 mei 2018
vrijdag 18 mei 2018
woensdag 23 mei 2018
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
16:00DE BOEKHORST 1-DE KEGEL 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00DE BOEKHORST 1-ALKEMADE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE BOEKHORST 1-FORESCATE 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00NOORDWIJK 2-DE BOEKHORST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00HAZERSWOUDE 1-DE BOEKHORST 2
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
20:00DE BOEKHORST 3-RIJSENHOUT 3Roodzand Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
09:00DE BOEKHORST 1-RIJPWETERING 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 11Stand
09:00DE BOEKHORST 5-WOC 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 15Stand
09:00DE BOEKHORST 3-DE MUNNIK 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 12Stand
09:00DE BOEKHORST 9-BOSKOOP 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
10:30DE BOEKHORST 4-DE KEGEL 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 5Stand
10:30GROENEVEEN 3-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 9Stand
10:30DE BOEKHORST 5-ZEE EN DUIN 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
12:00FESTINA 9-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:00QRAVEL 5-DE BOEKHORST 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
13:30DE BOEKHORST 4-DEKKER TENNIS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 15Stand
13:30DE BOEKHORST 7-SIKKENS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 5Stand
13:30DE BOEKHORST 8-DE DOG 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 1Stand
13:30DE BOEKHORST 1-BAKKUM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
14:30ROOMBURG 1-DE BOEKHORST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
14:30KONTAKT 4-DE BOEKHORST 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
15:00DE BOEKHORST 2-QRAVEL 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
15:00DE BOEKHORST 3-ZANDVOORT 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
10:00BOTESA 3-DE BOEKHORST 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:30VIJFHUIZEN 1-DE BOEKHORST 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 11Stand
12:00TEHADO 2-DE BOEKHORST 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30OUDERKERK A/D AMSTEL 1-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
13:30OOSTHOUT 1-DE BOEKHORST 1
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
13:30FORESCATE 5-DE BOEKHORST 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00HBC 1-DE BOEKHORST 1Kunstgras
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00DE BOEKHORST 1-SASSENHEIM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
09:30OEGSTGEEST 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
10:00RESIDENTIE 1-DE BOEKHORST 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
10:30DE BOEKHORST 1-'T LOO 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:30DE BOEKHORST 1-BAKKUM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:30TEAN 3-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
10:30AMSTELPARK 4-DE BOEKHORST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00LEEUWENBERGH 2-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
12:00DE BOEKHORST 3-DE NIEUWE BRUG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
12:00DE BOEKHORST 2-DE KIKKERS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30DE BOEKHORST 1-DE MUNNIK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
09:00HAARLEMSCHE LTC 1-DE BOEKHORST 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
16:30DE BOEKHORST 2-GROENEVEEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
16:30DE BOEKHORST 4-DDV 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
16:30DE BOEKHORST 3-ZEVENHOVEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
17:00DE KIEVITEN 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
17:00LEIMUIDEN 1-DE BOEKHORST 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
17:00LANGERAAR 1-DE BOEKHORST 6Gravel
maandag 28 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 45+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30ALKEMADE 1-DE BOEKHORST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 45+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:30DE BOEKHORST 2-TEAN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 45+ Maandag Ochtend (LEI) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:30DE BOEKHORST 1-HOOGMADE 1Gravel
woensdag 30 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond (LEI) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE BOEKHORST 2-VALKENBURG ZH 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond (LEI) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
20:00TEAN 2-DE BOEKHORST 1Gravel