Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
DE VLIEGENDE HOLLANDER 1-DE BOEKHORST 6
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
THOR DE BATAAF 10-DE BOEKHORST 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 2Stand
JOY JAAGPAD 1-DE BOEKHORST 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
09:00DE BOEKHORST 5-DE KIKKERS 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
09:00DE BOEKHORST 1-BUITENVELDERT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
09:00DE BOEKHORST 3-EINDENHOUT 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
09:00DE BOEKHORST 7-DE GEVERS 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
09:00DE GEVERS 3-DE BOEKHORST 8Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
09:30HTV BERG EN DAL 5-DE BOEKHORST 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
10:15IN DEN BOOGAERD 3-DE BOEKHORST 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
10:30DE BOEKHORST 2-DE GEVERS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
10:30DE BOEKHORST 4-OEGSTGEEST 8Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
12:00DE BOEKHORST 1-DE GEVERS 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:30DE BOEKHORST 2-DE MERENWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
13:30DE BOEKHORST 2-NOOTDORP 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
13:30DE BOEKHORST 6-DE GEVERS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00LISSE 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
14:00DE KIKKERS 7-DE BOEKHORST 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 12Stand
14:00DE KIKKERS 10-DE BOEKHORST 9Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
15:00DE BOEKHORST 3-KUDELSTAART 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
15:00KUDELSTAART 3-DE BOEKHORST 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
15:00DE BOEKHORST 1-SASSENHEIM 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
15:30ZEE EN DUIN 2-DE BOEKHORST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
15:30OEGSTGEEST 4-DE BOEKHORST 5Gravel
zondag 7 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
DE BOEKHORST 1-NIEUW VENNEP 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
DE BOEKHORST 1-READY-OLDENZAAL 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 117Stand
DE BOEKHORST 3-OEGSTGEEST 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 118Stand
DE BOEKHORST 5-HILLEGOM 5
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
DE BOEKHORST 1-DE MUNNIK 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
DE BOEKHORST 1-FORESCATE 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
DE BOEKHORST 3-ALKEMADE 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
DE BOEKHORST 1-OVERBOS 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00ALL OUT 3-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 17Stand
09:00DE KIKKERS 3-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 112Stand
09:00HOOFDDORP 2-DE BOEKHORST 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 116Stand
09:00ALKEMADE 2-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
09:00WOC 3-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
12:00TIOD GOUDA 2-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:00LISSERBROEK 1-DE BOEKHORST 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00ASSENDELFT 1-DE BOEKHORST 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
17:00DE KIEVITEN 1-DE BOEKHORST 1Gravel
maandag 8 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00DE BOEKHORST 2-DE MUNNIK 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00DE BOEKHORST 3-ALKEMADE 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00DE MUNNIK 1-DE BOEKHORST 1Roodzand Kunstgras
woensdag 10 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE BOEKHORST 1-DE KIKKERS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ABBENES 1-DE BOEKHORST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
20:00KAAGSE TC 1-DE BOEKHORST 2Kunstgras
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 26Stand
19:00DE BOEKHORST 1-MVKV 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00BENNEBROEK 1-DE BOEKHORST 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00VALKENBURG ZH 1-DE BOEKHORST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00DE BOEKHORST 3-HAARLEMSCHE LTC 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
20:00DE BOEKHORST 2-MEERBURG 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
DE KIKKERS 5-DE BOEKHORST 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
BERKENRODE 1-DE BOEKHORST 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
09:00DE BOEKHORST 4-OEGSTGEEST 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
09:00DE MERENWIJK 2-DE BOEKHORST 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
09:00DE BOEKHORST 2-WILHELMUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
09:00DDV 9-DE BOEKHORST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
09:00DE BOEKHORST 8-KATWIJK 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 12Stand
09:00DE BOEKHORST 9-KATWIJK 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:30DE BOEKHORST 1-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
10:30DE BOEKHORST 6-OEGSTGEEST 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
10:30SIKKENS 2-DE BOEKHORST 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
12:00OEGSTGEEST 5-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
12:00UNICUM 4-DE BOEKHORST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
12:00OEGSTGEEST 2-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
12:00DE BOEKHORST 4-OEGSTGEEST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00ROOMBURG 4-DE BOEKHORST 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
13:30DE BOEKHORST 3-THOR DE BATAAF 8Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
13:30DE BOEKHORST 5-WOC 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 2Stand
13:30DE BOEKHORST 1-SLOTERPLAS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
14:00DDV 3-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
14:00SIKKENS 1-DE BOEKHORST 7Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
14:00TEHADO 4-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
15:00DE BOEKHORST 3-VOGELENZANG 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
15:00DE BOEKHORST 5-DE VLIEGENDE HOLLANDER 2Roodzand Kunstgras
zondag 14 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
DE BOEKHORST 1-KUDELSTAART 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
DE BOEKHORST 2-BARNEVELD 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
DE BOEKHORST 2-DE DELFTSE HOUT 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 17Stand
DE BOEKHORST 1-LISSE 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 112Stand
DE BOEKHORST 4-IN DEN BOOGAERD 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 116Stand
DE BOEKHORST 2-VOORHOUT 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
PARK MARLOT 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
DE BOEKHORST 2-HILLEGOM 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
DE BOEKHORST 1-HOOFDDORP 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 117Stand
09:00ALKEMADE 3-DE BOEKHORST 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 118Stand
09:00NOORDWIJK 3-DE BOEKHORST 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00ROOMBURG 1-DE BOEKHORST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
09:00ALKEMADE 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
10:00MEPPEL 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
12:00HEERHUGOWAARD 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
12:00DE BONGERD-KLOETINGE 1-DE BOEKHORST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
17:00DE BOEKHORST 1-PASSING SHOT 1
maandag 15 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00ZEE EN DUIN 1-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:00DE BOEKHORST 1-HOOGMADE 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:30SASSENHEIM 5-DE BOEKHORST 3Gravel
woensdag 17 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00NOORDEN 1-DE BOEKHORST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE BOEKHORST 3-DE KIKKERS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE BOEKHORST 2-NIEUWVEEN 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 26Stand
19:00DE GEVERS 2-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00DE BOEKHORST 1-SPAARNDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00DE BOEKHORST 1-NIEUWE SLOOT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00SASSENHEIM 2-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:15PIM MULIER 4-DE BOEKHORST 3Roodzand Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
OOSTHOUT 1-DE BOEKHORST 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
HILLEGOM 6-DE BOEKHORST 8
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
09:00DE BOEKHORST 5-KATWIJK 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
09:00DE BOEKHORST 3-ALKEMADE 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00DE BOEKHORST 2-MLTV 90 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
09:00DE BOEKHORST 6-OVERBOS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:30DIEMEN 3-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00VALKENBURG ZH 1-DE BOEKHORST 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
10:00DE KEGEL 3-DE BOEKHORST 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 12Stand
10:00ALKEMADE 5-DE BOEKHORST 9Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
10:30DE BOEKHORST 1-UITHOORN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
10:30DE BOEKHORST 3-VOORHOUT 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
12:00DE AEMSTELBURGH 7-DE BOEKHORST 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00RESIDENTIE 1-DE BOEKHORST 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
13:00LEIDSCHENDAM 3-DE BOEKHORST 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 2Stand
13:00VREDENBURCH 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:30DE BOEKHORST 2-DEKKER TENNIS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30ZWAANSHOEK 3-DE BOEKHORST 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
13:30DE BOEKHORST 2-ZOETERMEER 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
13:30DE BOEKHORST 7-ALKEMADE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30DE BOEKHORST 1-BENNEBROEK 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
14:00DE GEVERS 6-DE BOEKHORST 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
15:00DE BOEKHORST 1-ROOMBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
15:00DE BOEKHORST 4-STEVENSHOF 2Gravel
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
HILLEGOM 1-DE BOEKHORST 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
DE BOEKHORST 1-OEGSTGEEST 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
DE BOEKHORST 1-BOSHEIM 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
THOR DE BATAAF 5-DE BOEKHORST 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 112Stand
DE NIEUWE BRUG 3-DE BOEKHORST 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 117Stand
DE BOEKHORST 3-KATWIJK 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 118Stand
DE BOEKHORST 5-LISSE 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
DE BOEKHORST 1-DE GOUWE SMASH 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
DE BOEKHORST 1-OEGSTGEEST 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
DE BOEKHORST 3-NIEUWVEEN 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
OOSTHOUT 1-DE BOEKHORST 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
DE BOEKHORST 1-LISSE 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
08:00ZANDVOORT 2-DE BOEKHORST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00DE BOEKHORST 2-SASSENHEIM 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00DE BOEKHORST 3-LEIMUIDEN 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 116Stand
09:00WOUBRUGGE 2-DE BOEKHORST 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Maandag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:30SASSENHEIM 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 17Stand
11:00VAN NISPEN 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
12:00NIEUWKOOP 1-DE BOEKHORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
17:00MILAND 1-DE BOEKHORST 1Gravel
woensdag 24 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE BOEKHORST 1-DE LEIDSE HOUT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00LEIMUIDEN 1-DE BOEKHORST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
21:00VALKENBURG ZH 3-DE BOEKHORST 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00ZWAANSHOEK 1-DE BOEKHORST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00NOORDWIJK 1-DE BOEKHORST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00DE BOEKHORST 2-NOORDWIJK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00DE BOEKHORST 3-EINDENHOUT 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 26Stand
20:00DE BOEKHORST 1-NIEUW VENNEP 5Roodzand Kunstgras